Træner
Alberte Jeppesen
Beskrivelse

Alberte er træner for D7.

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Andreas Olsen
Beskrivelse

Andreas er træner for D3.

Se hele beskrivelsen
Anne Thyssen Pries Olsen
Beskrivelse
Anne er træner for Gladsaxe Minisport Kidsvolley.
Anne er klubbens fysioterapeut. 
 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Carina Rosenkilde
Beskrivelse
Carina er træner for DU15.
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Carsten Lillelund Olsen
Beskrivelse
Carsten er Headcoach for DU17+.
Se hele beskrivelsen
Cecilie Juel Bundgaard
Beskrivelse

Cecilie er træner for D5/D6.

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Chili Mai Genet
Beskrivelse
Chili er træner for D7.
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Claus Madsen
Beskrivelse
Claus er træner for Kids Level-3/4 om mandagen og tirsdagen - sammen med Rasmus.
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jan Kold
Beskrivelse
Jan er træner for MIX-holdet om fredagen.
Ansvarlig for sommerferieaktiviteter i Gladsaxe Kommune og Lyngby-Taarbæk Kommune. 
Se hele beskrivelsen
Julianne Noriega
Beskrivelse
Julianne er træner for D5/D6. 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Lasse Dornonville de la Cour Kehr
Beskrivelse

Lasse er træner for D3.

Se hele beskrivelsen
Lorenza Rosenkilde
Beskrivelse
Lorenza er træner for D5/D6.
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Louise Jivan Shah
Beskrivelse
Louise er holdleder for D2.
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Majken Asmussen
Beskrivelse
29438333

Majken er træner for D2.

Se hele beskrivelsen
Mathias Dahl-Sørensen
Beskrivelse
Mathias er træner for Kids Level-3/4 om torsdagen.
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Mette Pries Olsen
Beskrivelse
Mette er træner for D5/D6.
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Michael Winther
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Morten Woldsgaard Lambertsen
Beskrivelse
Morten er træner for MIX-holdet om mandagen.
Se hele beskrivelsen
Nikolaj Nyholm
Beskrivelse
Nikolaj er træner for DU17+.
Se hele beskrivelsen
Per Trøjgaard Andersen
Beskrivelse
Per er træner for H1.
Se hele beskrivelsen
Rasmus Aagaard
Beskrivelse
Rasmus er træner for Kids Level-3/4 om mandagen og tirsdagen - sammen med Claus.
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Uffe Sørensen
Beskrivelse
Uffe er træner for DU17+.
Se hele beskrivelsen
Alberte Muff B. Nielsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Rikke Christensen
Beskrivelse
Rikke er træner for Kids Level-3/4 om onsdagen.
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Hjælpetræner
Ida Lindgaard Christiansen
Beskrivelse
Ida er hjælpetræner for Kids Level-3/4 om mandagen.
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Josefine Henze
Beskrivelse

Josefine er hjælpetræner til Minisport.

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Lykke-Marie Frigaard
Beskrivelse
Lykke-Marie er hjælpetræner for Kids Level-3/4 om mandagen.
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Sofie Julsbæk
Beskrivelse

Sofie er hjælpetræner til Minisport.

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Thea Madsen
Beskrivelse
Thea er hjælpetræner for Kids Level-3/4 om mandagen.
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Vilma Boye Larsen
Beskrivelse

Vilma er hjælpetræner til Minisport.

Se hele beskrivelsen
Vis hold
Holdleder
Jens Forup
Beskrivelse
Jens er ansvarlig for tjanser for H3.
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jesper Madsen
Beskrivelse
Jesper er holdleder for H4 sammen med Karl Teglgaard.
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jørgen Wriedt
Beskrivelse
Jørgen er holdleder for H3 sammen med Kim Thorbroe Jensen (Tub).
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Karl Teglgaard
Beskrivelse
Karl er holdleder for H4 sammen med Jesper Madsen.
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Kim Thorbroe Jensen
Beskrivelse
Kim (Tub) er holdleder for H3 sammen med Jørgen Wriedt.
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Louise Jivan Shah
Beskrivelse
Louise er holdleder for D2.
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Troels Vestergaard
Beskrivelse
20194117
Troels er holdleder for H2.
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Tjansemester
Carsten Lillelund Olsen
Beskrivelse
Carsten er Headcoach for DU17+.
Se hele beskrivelsen
Instruktør, sommerferieaktiviteter
Jan Kold
Beskrivelse
Jan er træner for MIX-holdet om fredagen.
Ansvarlig for sommerferieaktiviteter i Gladsaxe Kommune og Lyngby-Taarbæk Kommune. 
Se hele beskrivelsen